ÇALIŞMALARIMIZ

  • BASILI MATERYAL

  • KURUMSAL

  • WEB SİTESİ

  • SOSYAL MEDYA

Ne istediğinizi dinliyoruz.

HAKKIMIZDA

2003 yılında tam hizmet reklam ajansı olarak faaliyetlerimize başlamış olup, tamamen kreatif bir yaklaşımla; müşterilerimizin reklam ve pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirmeleri için gerekli tüm materyallerin tasarımını ve üretimini yapıyoruz. Reklam materyallerini tasarlayıp üretirken; markaya ve markanın hedef kitlesine özel, yaratıcı fikirler ve çözümler sunuyoruz.Tasarımları kendi sanat ekibimiz ile hazırlarken; gerekli durumlarda fotoğraf sanatçısı, ressam, karikatürist, ses sanatçısı, hattat, ortam tasarımcısı, yemek tasarımcısı… v.b. profesyonellerle iletişime geçerek çalışmaların profesyonelce tamamlanmasını sağlıyoruz.

Sizi, markanızı, hedef kitlenizi analiz ediyoruz; eksiklikleri saptıyoruz.

KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal kimlik; bir markanın kendini ifade etme yöntemlerinin hepsini içermektedir.Markanın adı, logosu, harf karakteleri, kullanılan renkler markanın görsel iletişiminin en önemli araçlarıdır. Markanın olmazsa olmazı, hedef kitlenin zihninde yer edebilmesi için bu çalışmalar zorunlu bir ihtiyaçtır. Bunu yaparken firmanın faaliyet alanı, hedef kitlesinin yapısı, ürün ve hizmetleri, rakipleri gibi tüm unsurları iyi analiz ederek en doğru çalışmayı yapmak önem taşımaktadır.

Olması gerekeni söylüyoruz.

TANITIM MECRALARI

Tanıtım; markayı, ürünü, hizmeti, hedef kitlesine veya daha geniş kitlelere tanıtmak anlamına gelir.Tanıtılan şeyin ne olduğu ne işe yaradığı, nasıl ve nerede kullanıldığı gibi verilmek istenilen tüm mesajları anlatmak için kullanılır tanıtım.

Tanıtım faaliyetlerinin amacına göre mecra seçimi yapılması en doğrusudur. Bu mecra logo, kurumsal kimlik, ürün ambalajı, kutusu, gazete ve dergi ilanı,katalog, broşür, el ilanı gibi basılı gereçler olabileceği gibi; firma tanıtım filmi, televizyon reklam filmi, radyo reklamı gibi kitle iletişim araçları da olabilir.

Bunların dışında hizmet verdiğimiz diğer tanıtım araçlarını aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz.
  • Promosyon (kalem, takvim ajanda gibi genel veya kişiye özel ürünü belirleyip tasarım ve üretim yapılması)

  • Indoor, outdoor dijitaller, araç giydirme

  • Fuar standı, ürün lansman organizasyon konsept ve uygulama

  • Fotoğraf çekimi (cast ve prodüksiyon hizmeti)

Şimdi de hayata geçiriyoruz.

WEB

Son yıllarda büyük bir ivme ile artış gösteren internet kullanımı markaların bu platformda da yer almasını zorunlu hale getirmiştir. Markanıza ait web siteniz,internet üzerinden çok daha geniş kitlelelere ulaşabileceğiniz bir iletişim mecrasıdır. Sitenizi ziyaret edenler fimanız, markanız ve ürünleriniz hakkında detaylı bilgiye ulaşıp, fikir sahibi olacaktır. Bu nedenle kurumsal kimliğiniz ile bir bütün halinde olması çok önemlidir.

Çağa ayak uydurabilmek değil, bizzat öze ayak uydurmak gereklidir.

SOSYAL MEDYA

Markaların kurumsal kimliğine ve stratejilerine uygun sosyal medya stratejisi geliştirip; yer alınacak sosyal mecralarda hedef kitlede pozitif algı yaratan, marka bağlılığını arttıran, etkileşime dayalı bir topluluk yönetimi yapıyoruz. Yaratıcı projeler ve reklamlarla daha fazla kişiye ulaşıp, marka hakkında daha fazla konuşulmasını sağlıyoruz.

İLETİŞİM

0216 688 66 56-57
Barbaros Mah. Ak Zambak Sk. Uphill Towers B1 Blok No:3A D:52 34746 Ataşehir / İstanbul